Akce policyjne w Luboniu i okolicy

Akce policyjne w Luboniu i okolicy

Sprawdzamy, co działo się ostatnio na drogach, ale nie tylko. W styczniu doszło do kilku interwencji policyjnych, o których było bardzo głośno. Sprawdzamy, co działo się na drogach.

Zatrzymanie na autostradzie A2 przy węźle Luboń

Wydarzenie z Dębcia miało miejsce kilka dnie temu. Na zdjęciach udostępnionych widać obecność dużej liczby policjantów oraz osób zatrzymanych, które leżą na ulicy przy wjeździe na autostradę A2. Działania policyjne potwierdza Andrzej Borowiak z policji w Wielkopolsce. Informuje, że jest to wynik działań grupy realizacyjnej Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu i policjantów z wydziału narkotykowego Komendy Wojewódzkiej Policji.

Śmiertelny wypadek na S5

Do śmiertelnego potrącenia dwójki pieszych doszło na autostradzie S5 w rejonie Kościana. W wypadku uczestniczyły dwa samochody, kierowane przez trzeźwych kierowców w wieku 55 i 62 lat. Trasa była zablokowana na kilka godzin, a na miejscu działali strażacy i policja pod nadzorem prokuratora. Przyczyny zdarzenia są wciąż ustalane, a tożsamość zmarłych, kobiety i mężczyzny w wieku około 40-50 lat, nie jest jeszcze znana.