Atrakcje dla każdego z Miastem Luboń

Atrakcje dla każdego z Miastem Luboń
fot. pixabay.com

Kolejny miesiąc atrakcji organizowanych przez miasto Luboń już się rozpoczął. Sierpień będzie kontynuacją rozpoczętych cykli zajęć, ale zachwyci nas też nowymi przeżyciami. Zobacz, w czym wziąć udział podczas tegorocznej edycji wakacji na plaży miejskiej w Luboniu.

Chwila na szaleństwo

Przez sierpień na plaży miejskiej w Luboniu codziennie prowadzone będą zajęcia animacyjne dla dzieci. Chwila ulgi dla zajmujących się dziećmi rodziców lub dziadków szczególnie przyda się w okresie wakacji. Jest to także potrzebne samym dzieciom, które po miesiącu bez szkoły zaczynają nudzić się w czterech ścianach. Najmłodsi będą mieli przy okazji poznać nowych znajomych z okolicy i wspólnie pobawić się w największej piaskownicy w Luboniu. 

Coś dla ciała

Animatorzy nie zapominają o tym, że także dorośli w ostatnich miesiącach nieco zasiedzieli się w domu. Cykliczne zajęcia z Body Workout we wtorki, wspólna Zumba w poniedziałki i joga w sobotnie poranki zachęcą nas do ruszenia się z kanapy. Przy takiej pogodzie żal jednak nie korzystać ze świeżego powietrza.

Wydarzenia kulturalne

W weekendy na plaży zawita także kultura. To propozycja specjalnie dla tych, którym brakuje wakacyjnej inspiracji. Artystyczno-rozrywkowe końcówki tygodnia rozpoczynać będzie kino letnie w piątkowe wieczory. Ponadto 7 sierpnia odbędzie się Festiwal Coolturka, a dwa tygodnie później koncert musicalowy. Aż będzie chciało się śpiewać i tańczyć. Dwukrotnie to mieszkańcy Lubonia będą mieli okazję zaprezentować swoje talenty podczas tzw. wolnej sceny. Zgłoszenia należy wysyłać mailowo na adres [email protected]