Czy zespół z Lubonia odzyska pozycję lidera?

Czy zespół z Lubonia odzyska pozycję lidera?

Dotychczas piłkarze Szkoły Futbolu Luboń dostarczali swoim fanom wiele powodów do dumy. Jednak po niedawnej porażce, odczuli spadek w tabeli. Z dotychczasowej pozycji lidera w rozgrywkach, znajdują się obecnie na drugim miejscu. Fani, po przegranym meczu zastanawiali się, czy to koniec dobrej passy. Jednak piłkarze udowodnili, iż było to wyłącznie potknięcie. Aby to potwierdzić odnieśli oszałamiające zwycięstwo w ostatnim meczu. Z AP Dębiec wygrali aż 6:1. Było to czwarte, wygrane spotkanie zespołu z Lubonia.

Tym samym, piłkarze potwierdzili, iż porażka, którą ponieśli w trakcie spotkania z Stellą II Luboń, była wyłącznie chwilowym brakiem dyspozycyjności. Niemniej, spotkanie dwóch klubów z Lubonia dostarczyło samym fanom piłki nożnej ogromnych emocji. Na chwilę obecną SF Luboń, na swoim koncie ma 12 punktów.

Pasjonujące widowisko sportowe 9.10.21r

W najbliższą sobotę, zespół z Lubonia zmierzy się z bardzo solidnym przeciwnikiem. Na swoim stadionie ugości trzeci zespół w tabeli – KS Uchorowo. Z pewnością dla obu zespołów to bardzo ważny mecz. Dla drużyny z Lubonia liczy się każdy punkt, który przybliży zespół do powrotu na szczyt na tabeli. Natomiast dla Uchorowa to mecz z realnym rywalem w tabeli i możliwość na zmianę pozycji w grupie. Z pewnością rywalizacja będzie bardzo zaciekła.

Wyniki meczu Stella Luboń

Tymczasem druga drużyna z Lubonia – Stella Luboń, odniosła dość sporą porażkę. Spotkanie Piastem Kobylnica zakończyło się 3:0. Obecna pozycja drużyny w tabeli wyników to dopiero miejsce 14. Zespół ma na swoim koncie zaledwie 3 punkty. Kolejnym rywalem w ligowych potyczkach, będzie Meblorz Swarzędz.

Wyniki klasy A

Na tym szczeblu rozgrywek, Luboń reprezentuje Klub Sportowy. Tym razem spotkanie odbyło się na wyjeździe, w Łubowie. Finalnie, z wyjazdu udało się zabrać 1 pkt, który piłkarze zdobyli po remisie 1:1. Obecna pozycja zespołu w tabeli to miejsce dziesiąte i 4 punkty na koncie. Najbliższy mecz KS Luboń rozegra z Koziołkiem Poznań, również 9-go października.