Dawid Podsiadło zapowiada dodatkowy koncert na stadionie w Poznaniu. Sprzedaż biletów od wtorku

Dawid Podsiadło zapowiada dodatkowy koncert na stadionie w Poznaniu. Sprzedaż biletów od wtorku

Szeroko znany piosenkarz, Dawid Podsiadło, potwierdził plany na kolejny występ na stadionie Enea w Poznaniu. Koncert, który odbędzie się w czerwcu 2024 roku, jest częścią serii występów w Polsce, które charakteryzują się sceną umieszczoną pod kątem 360 stopni. Oprócz Poznania, Podsiadło zagra również koncerty w Gdańsku i Chorzowie.

Chociaż sprzedaż biletów rozpoczęła się dwa dni po ogłoszeniu koncertu, bilety rozeszły się w mgnieniu oka. W kilka minut po rozpoczęciu sprzedaży, wszystkie bilety zostały wyprzedane.

Niedługo potem, w poniedziałkowy poranek, Dawid Podsiadło podzielił się ekscytującą informacją o planowanym drugim koncercie na stadionie w Poznaniu. Pierwszy z nich ma miejsce 15 czerwca, a drugi koncert zostanie zagrany już następnego dnia – 16 czerwca. Jak zdradza artysta, sprzedaż biletów na ten drugi koncert rozpocznie się 5 grudnia o godzinie 12:00 za pośrednictwem serwisu eBilet. Co więcej, w tym samym momencie będzie możliwość nabycia dodatkowej puli biletów na wcześniej ogłoszone koncerty.