Dni Miasta – tak bawili się mieszkańcy Lubonia

Dni Miasta – tak bawili się mieszkańcy Lubonia

Jak co roku, w czerwcu przyszedł czas na imprez pod tytułem Dni Miasta. Nie zabrakło występów tanecznych, wesołego miasteczka, foodtrucków i  koncertów do białego rana. Sprawdzamy, co działo się na lubońskim wydarzeniu.

Weekend pełen wrażeń

Luboń bawił się w weekend 11 i 12 czerwca. Całe imprezy odbywały się w Parku Papieskim. Dwudniowa impreza przyciągnęła prawdziwe tłumy, nie tylko mieszkańców Lubonia, ale także okolicznych miejscowości. Jak zauważyli organizatorzy, wszyscy stęsknili się już za miejskimi, masowymi imprezami na świeżym powietrzu. Wcześniejsze wydarzenia ze względu na obostrzenia zostały odwołane.

Festiwal pełen atrakcji

Atrakcji dla nikogo nie brakowało. Sobota rozpoczęła się dobrą zabawa dla najmłodszych. Na placu mieli oni wesołe miasteczko i mnóstwo stoisk z przysmakami. Nie brakowało także konkursów i zabawy, a także występów kolegów ze szkół i przedszkoli.  Dla nieco starszej młodzieży przewidziano pokazy tańca. Tuż po nich mogli nie posłuchać koncertu zespołu Groove Doctor’s. Chwilę później na scenie pojawił się zespół Lemon. na zakończenie imprezy odbyła się prawdziwa dyskoteka.

Niedziela ostatni dzień zabawy

W niedzielę głównymi atrakcjami były prezentacje wykonane przez Ośrodek Kultury w Luboniu. Później nie zabrakło koncertów Olki Group. Na scenie pojawił się także Meza, a na zakończenie  odbył się koncert Sheyli Bonnick z Boney M., która wystąpiła wraz ze swoim zespołem.

Tegoroczne Dni Lubonia były wyjątkowo udane. Każdy bawił się doskonale. Nic dziwnego, że mieszkańcy miasta i okolic potrzebowali zaznać odrobiny rozrywki. Mamy nadzieję, że w najbliższych latach nie będzie konieczności odwoływania takich imprez.  Z pewnością wydarzenie to zapadnie w głowie mieszkańcom na długi czas. Warto również korzystać z wakacji, Przed ani dnia miast, które znajdują się w okolicy. Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie dokładnie planowane są imprezy, to koniecznie zajrzyj na stronę Poznaninfo.pl.