Hala przemysłowa Panattoni Park Poznań XI sprzedana za 92,5 mln euro!

Hala przemysłowa Panattoni Park Poznań XI sprzedana za 92,5 mln euro!

Finalizację dość znacznej transakcji ogłosiło niedawno Panattoni. Inwestor, który specjalizuje się w sektorze nieruchomości, nabył za kwotę 92,5 milionów euro Panattoni Park Poznań XI. Ten obiekt jest miejscem, gdzie odbywają się procesy logistyczne dla jednej z czołowych platform modowych w Europie.

Zdaniem Michała Stanisławskiego, Head of Asset Dispositions w Panattoni, finalizacja sprzedaży Panattoni Park Poznań XI jest kolejnym krokiem na drodze do osiągnięcia znaczących sukcesów. Niebywałe tempo realizacji to dowód – już w marcu tego roku sprzedaliśmy Panattoni Park Wrocław West Gate. Te transakcje potwierdzają wysoką jakość inwestycji, które są tworzone przez firmę Panattoni.

Stanisławski podkreśla, że zarówno Panattoni Park Poznań XI, jak i Panattoni Park Wrocław West Gate, to nowoczesne parki przemysłowe o doskonałej lokalizacji, które stanowią atrakcyjną inwestycję dla międzynarodowego kapitału. Dodaje również, że skłonność specjalistycznych inwestorów do mobilizacji jest dowodem na stabilność polskiego rynku, która umożliwia realizację strategii wzrostu. Kapitał jest skierowany na wykorzystanie aktualnej fazy cyklu oraz na zabezpieczenie najwyższej jakości aktywów. Stąd też pojawia się zapotrzebowanie na nieruchomości Panattoni.