Hulajnogi w Luboniu już dostępne

Hulajnogi w Luboniu już dostępne

Dobra wiadomość dla wszystkich mieszkańców, którzy liczyli na hulajnogi elektryczne w naszym mieście. Okazuje się, że firma Dott dostarczyła już sprzęt, którym można poruszać się po mieście. Sprawdzamy, jak to wygląda w praktyce.

Hulajnogi Dott w Luboniu

Misją Dotta jest pomaganie mieszkańcom w bezpiecznym i łatwym poruszaniu się po miastach. Dlatego od 2-go czerwca 2022 zgodnie z podpisanym porozumieniem z Urzędem Miasta Luboń, firma postanowiła udostępnić swoją usługę w naszym mieście. Od prawie roku, mieszkańcy Poznania korzystają z naszych e-hulajnóg. Poszerzenie naszej strefy o miasto Luboń to naturalny ruch wynikający z zapotrzebowań naszych użytkowników. Jak informuje Borys Pawliczak, dyrektor generalny Dott w Polsce i Skandynawii, firma cieszy się, że doszło do finalnego porozumienia z Urzędem Miasta Luboń. Dzięki temu mieszkańcy będą mili łatwy i bezpiecznym środek poruszania się. Dodaje także, że firma jest jedynym operatorem mikromobilności, który postanowił wyjść naprzeciw potrzebom mieszkańców Lubonia i zaoferować im uzupełnienie obecnej oferty transportu publicznego.

Wzajemna współpraca

Obie jednostki cieszą się na tę współpracę. Między centrum Poznania a granicami Lubonia jest 5-kilometrowa trasa rowerowa, którą bez problemu okoliczni mieszkańcy będą mogli się przemieszczać. Ponadto, Dott planuje w ciągu najbliższych 3 tygodni zwiększyć swoją flotę o kolejne 250 hulajnóg. Dzięki czemu usługa będzie jeszcze łatwiej dostępna dla użytkowników. Dott oferuje możliwość płatności za przejazdy za pomocą BLIKa, usług PayPal, Apple Pay oraz poprzez podpięcie karty.

Firma Dott

Dott dzięki flocie 40 000 e-hulajnóg oraz 10 000 e-rowerów w całej Europie. Dzięki temu firma oferuje niezawodny transport, który dostosowany jest do potrzeb danego miasta i zintegrowany z transportem publicznym. Środowisko, wpływ społeczny i lokalność są podstawą każdej decyzji biznesowej w Dott. Firma ściśle współpracuje z miejscowymi społecznościami. W ten sposób oferuje im równomierne rozłożenie pojazdów we wszystkich obszarach. Sama firma komunikując się z lokalnymi organizacjami, pomaga im w ulepszaniu infrastruktur miast.

Zapraszamy do skorzystania z oferty