Krzysztof Cugowski i Zespół Mistrzów będą gwiazdami koncertu w Luboniu 10 lutego 2024 roku

Krzysztof Cugowski i Zespół Mistrzów będą gwiazdami koncertu w Luboniu 10 lutego 2024 roku

2024 rok przynosi fanom muzyki rockowej wyjątkowe wydarzenie. W sobotę, 10 lutego tego roku, na scenie Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Luboniu zaprezentuje się niezastąpiony Krzysztof Cugowski razem z Zespołem Mistrzów. Koncert rozpocznie się punktualnie o godzinie 17:00.

Krzysztof Cugowski, rockowy artysta o unikalnym, rozpoznawalnym na całym świecie głosie, ma na swoim koncie ponad pół wieku obecności na scenie muzycznej. Jego twórczość obejmuje liczne kultowe przeboje, które są znane i kochane przez pokolenia słuchaczy. Teraz ma okazję zabłysnąć na nowo, wciąż pełen zapału do tworzenia i prezentowania swojej muzyki.

Podczas trasy koncertowej, której częścią jest występ w Luboniu, publiczność ma szansę uczestniczyć w ekscytującej muzycznej podróży. Przejedziemy przez pięć dekad rocka, podczas których możemy liczyć na największe hity Cugowskiego w nowych aranżacjach. Nie zabraknie też nowości muzycznych, zapowiadających kolejny album artysty.

Na scenie w Luboniu Krzysztofowi Cugowskiemu towarzyszy Zespół Mistrzów, złożony z wybitnych instrumentalistów. Dzięki temu każda prezentacja tego artysty to prawdziwa uczta dla miłośników muzyki rockowej, pełna niezapomnianych wrażeń i emocji.