LKTS Luveny w meczach o I-ligowe punkty

LKTS Luveny w meczach o I-ligowe punkty

Spotkane drugiej kolejki odbywało się w sali MRKS Gdańsk. Tam właśnie zawodniczki z Lubiona zmierzyły się z tenisistkami stołowymi z Gdańska.

Pierwsza część meczu, czyli pojedynki solowe, zakończył się pozytywnie dla Lubonia. Dziewczyny prowadziły 2:0. Jednak w deblach drużyna z Gdańska doprowadziła do remisu 3:3. Kolejna część, czyli znowu spotkania solowe, nie zapewnił żadnej z drużyn przewagi punktowej. Dopiero debel pozwolił Luboniowi wygrać całe spotkanie wynikiem 6:4. To był ważny mecz. Bardzo wyrównany, tym bardziej zwycięstwo cieszy.

Dzięki wygranej z gdańską drużyną tenisistek, zespół z Lubonia zmierzył się z ATS Białystok. W tym przypadku spotkanie również było wyrównane. Co tak naprawdę jest dobrym sygnałem i świadczy o wysokiej formie zawodniczek z Lubonia. Finalnie jednak, żadna z drużyn nie wygrała. Mecz zakończył się wynikiem 5:5. Dlatego trzeba było podzielić się punktami.
Najbliższe spotkanie zespół z Lubonia rozegra 30-go października. Dziewczyny zmierzą się z UKS Dojlidy Białystok. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.00.Wszyscy liczą na kapitalny występ tenisistek, jak również dobrą dyspozycję kapitanki zespołu – Pauliny Nowackiej.