Poznańskie lotnisko Ławica wprowadza nowe połączenie lotnicze z Ryanair – Dubrownik w zasięgu ręki

Poznańskie lotnisko Ławica wprowadza nowe połączenie lotnicze z Ryanair – Dubrownik w zasięgu ręki

Radosne wieści dla wszystkich korzystających z usług poznańskiego portu lotniczego Ławica! Przewoźnik Ryanair planuje uruchomienie nowego połączenia bezpośrednio z Poznania już w nadchodzącej wiośnie. Będzie to otwarcie drzwi do jednej z najbardziej cenionych i ukochanych lokalizacji, nie tylko przez Polaków, ale przez podróżników z całego świata.

Towarzystwo lotnicze Ryanair planuje na jutro konferencję prasową na chorwackiej ziemi, gdzie ma zaprezentować najnowsze trasy lotnicze prowadzące z tego kraju. Zgodnie z niepotwierdzonymi jeszcze oficjalnie, choć już prawie pewnymi doniesieniami, jedną z tych tras ma być połączenie z Poznania do Dubrownika – miasta o niewątpliwym uroku, które przyciąga turystów z różnych zakątków globu.

Inauguracja nowych tras jest rezultatem otwarcia bazy Ryanair w Dubrowniku, co było możliwe po długotrwałych rozmowach z tamtejszym lotniskiem. Loty rozpoczęte ze stolicy Wielkopolski są zaplanowane na kwiecień 2024 roku, a bilety zostaną wprowadzone do sprzedaży już jutro – po oficjalnej konferencji i zakończeniu procedury ogłaszania połączeń.

Wskazane połączenie ma być dostępne sezonowo, w ramach letniego rozkładu lotów.