Wicher Lisiec Wielki triumfuje w meczu II ligi tenisa stołowego

Wicher Lisiec Wielki triumfuje w meczu II ligi tenisa stołowego

Rywalizacja w ramach trzeciej kolejki II ligi tenisa stołowego zakończyła się zwycięstwem drużyny Wicher Lisiec Wielki, która pokonała Luvenę Luboń wynikiem 7:3. Mimo iż początkowy etap meczu okazał się wyzwaniem dla gospodarzy, to z upływem czasu udowodnili swoją przewagę na boisku.

Należy podkreślić, że Luvena jest drużyną o ugruntowanej pozycji, więc triumf Wichra jest powodem do radości. Wprawdzie Wicher zainaugurował mecz prowadzeniem 2:0, Luvena nie dała za wygraną i szybko odrobiła straty. Remis utrzymywał się również po rozegraniu gier podwójnych. Następnie za sukcesem podążali zawodnicy drużyny gospodarzy: pierwszy ciężki set wygrał Mateusz Lisiecki, a następnie zwyciężył Michał Korycki. Młody adept tenisa stołowego, Hubert Kwieciński, kontynuował pasmo zwycięstw, a końcowy wynik spotkania na korzyść Wichra, czyli 7:3, zapewnił Michał Żabiński.

Początek sezonu okazał się pomyślny dla drużyny Wicher. Podczas wyjazdowych spotkań triumfowali nad Piastem Poniec wynikiem 10:0 i zremisowali rywalizację z Ochmanem Raszków, gdzie wynik końcowy wyniósł 5:5. Nadchodząca sobota, o godzinie 16:00, przyniesie kolejne emocje na hali w Liściu Wielkim, gdzie dojdzie do pojedynku Wichra z wiceliderem ligi – Polonią Śmigiel.