Wypełnij swój listopadowy weekend w Poznaniu – czeka na Ciebie mnóstwo ciekawych wydarzeń

Wypełnij swój listopadowy weekend w Poznaniu – czeka na Ciebie mnóstwo ciekawych wydarzeń

Zaplanuj swoje wolne dni w Poznaniu w weekend 4-5 listopada 2023 r., korzystając z naszych propozycji. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem muzyki, teatru dla dzieci czy zwierząt, mamy coś dla ciebie. Nasza lista najciekawszych wydarzeń w mieście na ten czas będzie inspiracją i gwarancją dobrze spędzonego czasu.

Na początek proponujemy kilka koncertów do wyboru, które odbędą się 4 i 5 listopada. Miłośnicy jazzu oraz bluesa i rocka znajdą coś dla siebie. Na scenach muzycznych Poznania zaplanowane są różnorodne występy, które na pewno dostarczą niezapomnianych przeżyć i emocji.

Dla rodzin z dziećmi przygotowaliśmy ofertę odwiedzenia spektaklu w Scenie na Piętrze. To idealna propozycja na wieczór pełen zabawy, śmiechu i wzruszeń. Dzieci z pewnością będą zachwycone taką formą spędzania czasu.

Z kolei miłośnicy zwierząt będą mieli okazję stać się uczestnikami międzynarodowej wystawy psów. Wystawa, która już od piątku odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, będzie nie tylko okazją do zobaczenia różnych ras psów, ale także do spotkania z innymi entuzjastami tych czworonożnych przyjaciół.