Poranny wypadek samochodowy w Luboniu: Cztery osoby ranne

Poranny wypadek samochodowy w Luboniu: Cztery osoby ranne

W niedzielne przedpołudnie, w miasteczku Luboń miało miejsce tragiczne zdarzenie drogowe. Cztery osoby doznały obrażeń w wyniku wypadku samochodowego. W chwili obecnej trwają czynności mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności tego porannego zdarzenia.

Na ulicy Armii Poznań w Luboniu, około godziny 10:20 doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych. To właśnie tam nastąpiła ta nieszczęsna kolizja, która skutkowała ranami u czterech osób.

Na miejsce niebawem przybyły służby ratunkowe – straż pożarna z Ochotniczej Straży Pożarnej Luboń oraz jednostka ze Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu. Ich głównym zadaniem było udzielenie pierwszej pomocy poszkodowanym, zabezpieczenie terenu wypadku, a także odłączenie akumulatorów w zaangażowanych w wypadek pojazdach.

Wszystkie cztery osoby, które ucierpiały w wyniku tego zdarzenia, musiały zostać przewiezione do szpitala na dalsze badania i leczenie. Ich stan zdrowia i dokładny zakres obrażeń nie jest jeszcze znany.

W trakcie trwania akcji ratunkowej, ruch na drodze był całkowicie zablokowany w obu kierunkach. Aktualnie policja prowadzi czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności tego wypadku.